KREMNICKÁ BANSKÁ SPOLOČNOSŤ s.r.o.

Slovensky Deutsch English Slovenian Hrvatsky Serbian

Vyrábame čistý bentonitový produkt ZVERLIT priamo z prírody. Vhodný ako podstielka pre MAČKY a OSTATNÉ ZVIERATKÁ chované v domácnosti.

Od roku 1972 sa zaoberáme ťažbou a spracovaním BENTONITOV. Tie zahŕňajú cca 50 oblastí použitia v poľnohospodárstve a v priemysle, vrátane využitia v ekologických skládkach odpadov.

Zaujímajú vás AKTUÁLNE INFORMÁCIE alebo PROFIL SPOLOČNOSTI? Nájdite si K NÁM CESTU.

Aktuálne informácie

Zavedenie inovatívnej technológie na výrobu granulovaného bentonitového produktu - pokračovanie

Projekt Zavedenie inovatívnej technológie na výrobu granulovaného bentonitového produktu od 1.4.2011 bol uvedený do výroby. Úspešne sa spracováva dvojzložkový podsitný materiál z vlastnej produkcie na výrobu granulovaného bentonitového produktu. Dosiahol sa cieľ úplného využitia suroviny, zvýšila sa pridaná hodnota a zlepšila ekonomika granulovaného výrobku.

Zavedenie inovatívnej technológie na výrobu granulovaného bentonitového produktu

Projekt predstavuje nákup inovatívnej technológie pre spracovanie dvojzložkového odpadu z vlastnej produkcie na výrobu granulovaného bentonitového produktu. Týmto dosiahneme plné využitie suroviny, vloženej pridanej hodnoty a zlepšenie ekonomiky výrobkov.

Prezentácia a predaj Zverlitu

Zakúpenie našich výrobkov Zverlit je možné v pracovné dni pondelok - piatok v čase od 6,00 - 14,00 hod. Adresa: Kremnica, Dolná ul. 105.